"Każdy kwiat ma swój kształt, każdy wiek ma inne potrzeby"
Przysłowie Ormiańskie

O nas

Jesteśmy nowoczesnym ośrodkiem zapewniającym kompleksową opiekę osobom starszym.  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ochronie zdrowia, dzięki czemu wiemy jak zadbać o osoby w podeszłym wieku. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności, dlatego każdego naszego Mieszkańca traktujemy z troską i ciepłem. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o osobach przewlekle chorych, które wymagają stałej specjalistycznej opieki, jak również tych chcących przedłużyć i podnieść swoją sprawność intelektualną i fizyczną. Do naszych najważniejszych wartości zaliczamy:

  • TROSKĘ O ZDROWIE

Nie sposób zatrzymać czasu, który odgrywa najważniejszą rolę w procesie starzenia się. Sam ten proces jest nieunikniony, jednak bardzo ważne jest jego opóźnianie. Dbałość o poprawę kondycji fizycznej poprzez regularną rehabilitację oraz specjalistyczne zabiegi nie tylko przyczynią się do zwiększenia samodzielności Seniora, ale wpłyną także na poprawę jego stanu psychicznego. Właśnie dlatego nasze Centrum zapewnia nie tylko opiekę osobom starszym ale oferuje im również bogatą ofertę zabiegów rehabilitacyjno-medycznych.

  • PERSONEL

Troskę nad mieszkańcami sprawuje wykwalifikowana i doświadczona załoga, która odpowiada za zapewnianie miłej i przyjaznej atmosfery w Naszym Centrum. Nasz personel posiada dużą wiedzę i niezbędne doświadczenie w zakresie opieki i leczenia osób starszych. dodatkowo zapewniamy konsultacje geriatry i innych specjalistów. Naszych pracowników cechuje chęć niesienia pomocy, dodając do tego cierpliwe i ciepłe podejście do Naszcyh Seniorów, możemy powiedzieć, że nasza działalność to misja i powołanie.

  • WSPARCIE DUCHOWE

Nasz obiekt jest często odwiedzany przez księdza, który sprawuje pieczę nad sferą duchową Naszych Seniorów. Podczas jego wizyt podopieczni mają możliość wyspowiadania się lub skorzystania z inncyh sakramentów.

  • WSPÓŁDZIAŁANIE Z RODZINĄ

Naszym wsparciem w czasochłonnej i trudnej opiece nad starszą osobą. jest rodzina Więzi rodzinne mają niebagatelny wpływ na funkcjonowanie naszych podopiecznych.Staramy się je starannie pielęgnować, dlatego krewni są zawsze mile widziani w Naszym Centrum. Oferujemy możliwość nielimitowanych odwiedzin dla rodzin, które chcą pomóc swojemu Seniorowi w aklimatyzacji.

 

Serdecznie zaprasza na:

·        pobyt stały

·        czasowy

·        dzienny

 

                         Uwaga!

W cenie pobytu rehabilitacja refundowana przez NFZ !

 

 

 

Więcej informacji pod numerami telefonów:

 

Tel. 501 955 843      

Tel. 882 899 660

 

e-mail: biuro@ncg.onet.pl