"Każdy kwiat ma swój kształt, każdy wiek ma inne potrzeby"
Przysłowie Ormiańskie

Nasze centrum

 
Nasz ośrodek mieści się na uboczu głównej drogi nr 381 na trasie Wałbrzych - Kłodzko. Dzięki takiej lokalizacji bez problemu i bardzo szybko, można do nas dojechać z Wrocławia, Jeleniej Góry, Opola czy Legnicy. Więcej informacji na temat dojazdu do naszego centrum i pełna galeria z dużymi zdjęciami w zakładce kontakt. 
 
      
 
 
 
Noworudzkie Centrum Geriatryczne "Senior" oferuje swoim podopiecznym ponad 300m2 powierzchni i mnóstwo zieleni w okół. W budynku znajdują się pokoje dla osób poruszających się, jak również sale specjalitycznej opieki dla osób obłożnie chorych. Dodakowo nasi podopieczni mogą korzystać z konsultacji lekarzy specjalistów, pokoju do rehabilitacji i gabinetu zabiegowego.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
W ramach usług dodatkowych dajemy możliwość skorzystania z fryzjera, czy kosmetyczki. W ramach pobytu każdy z pensonariuszy może korzystać z pojkoju dziennego pobytu, w którym można oglądać telewizje, spędzać czas na rozmowie, lub innych atrakcjach. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
O Noworudzkim Centrum Geriatrycznym "Senior" można przeczytać w lokalnych mediach, ostatni artykuł ukazał się w 106 numerze "Noworudzianin" z dnia 7 stycznia. 
 
 
 
 

Serdecznie zaprasza na:

·        pobyt stały

·        czasowy

·        dzienny

 

                         Uwaga!

W cenie pobytu rehabilitacja refundowana przez NFZ !

 

 

 

Więcej informacji pod numerami telefonów:

 

Tel. 501 955 843      

Tel. 882 899 660

 

e-mail: biuro@ncg.onet.pl